INFO :

PENGARAH JAJ

 

TUAN HAJI NORIZAN BIN KULOB

PENGARAH JABATAN AGAMA JOHOR

KELULUSAN : IJAZAH MUDA EKONOMI (KEP) UNIVERSITI MALAYA

PERNAH BERTUGAS : 
 

Bil.
Gelaran Jawatan
Pejabat / Jabatan
Tempoh
1.
Pen. Setiausaha
Pejabat SUKJ (Caw. Perkhidmatan)
01.01.1978 – 31.12.1978
2.
Setiausaha
Majlis Daerah Segamat Utara, Segamat
01.01.1979 – 31.12.1979
3.
Pen. Pemungut Hasil Tanah
Pejabat Tanah Batu Pahat
01.01.1980 – 31.12.1982
4.
Setiausaha
Majlis Daerah Mersing
01.01.1983 – 30.09.1988
5.
Setiausaha
Jabatan Agama Johor
01.10.1988 – 15.06.1993
6.
Pengurus Pentadbiran & Kewangan
Yayasan Pelajaran Johor
16.06.1993 – 31.12.1994
7.
Pengurus Pentadbiran & Personal
YPJ Holding Sdn. Bhd.
01.01.1995 – 31.08.1997
8.
Setiausaha
Majlis Daerah Kluang Utara
01.09.1997 – 07.03.1999
9.
Pegawai Tadbir
Jabatan Kerja Raya Negeri Johor
08.03.1999 – 06.01.2003
10.
Pentadbir Tanah
Pejabat Tanah Batu Pahat
07.01.2003 – 31.08.2004
11.
Ketua Eksekutif
YPKDT
01.09.2004 – 13.12.2006
12.
Pegawai Daerah
Pejabat Daerah Kota Tinggi
16.12.2006 – 31.08.2009
13.
Pegawai Daerah
Pejabat Daerah Batu Pahat
01.09.2009 – 17.07.2011
14.
Timbalan Setiausaha Kerajaan Johor (Pengurusan)
Pejabat Setiausaha Kerajaan Johor (Pengurusan)
18.07.2011 – 30.11.2014
15.
Pengarah
Jabatan Agama Islam Negeri Johor
1.12.2014 - Sekarang

 

 

 

Terma & Syarat · Dasar Privasi · Dasar Keselamatan · Piagam Pelanggan
Hakcipta Terpelihara ·Jabatan Agama Johor