PROFIL

Jawatan Imam Besar Negeri Johor
Tarikh Sandangan 2 Mei 2017
Tarikh Lahir 14 Julai 1968
Tempat Lahir Johor Bahru
Tarikh Lantikan Pertama 2 Jun 1997
Tarikh Sah Jawatan 2 Jun 2000

KELULUSAN

  1. Sarjana Pendidikan dari Universiti Teknologi Malaysia

JABATAN PERNAH BERTUGAS

No. Gelaran Jawatan Pejabat/Jabatan Tempoh
1 Pegawai Hal Ehwal Islam s41 Bahagian Undang-Undang Syara’, Unit Perundangan, Jabatan Agama Islam Negeri Johor 03.01.2011 – 30.04.2011
2 Pegawai Hal Ehwal Islam s44 Bahagian Undang-Undang Syara’, Unit Nikah Cerai & Rujuk, Jabatan Agama Islam Negeri Johor 01.05.2011 – 17.09.2012
3 Pegawai Hal Ehwal Islam s44 Pejabat Kadi Daerah Johor Bahru 18.09.2012 – 31.05.2015
4 Kadi Daerah Pejabat Kadi Daerah Johor Bahru 01.06.2015 – 02.10.2016
5 Ketua Penolong Pengarah Bahagian Penguatkuasaan Jabatan Agama Islam Negeri Johor 03.10.2016 – 01.05.2017
6 Imam Besar Negeri Johor Jabatan Agama Islam Negeri Johor 02.05.2017 – Sekarang

MAKLUMAT KELUARGA

Isteri :-
Hajah Rafidah binti Hairudin

Anak:-
Lima(5) Orang